Transmetuar më 15-07-2017, 23:51

Moslarja e duarve kur doli nga tualeti, i ka kushtuar rëndë një djali nga meksika, i cili humbi shikimin. Mund të duket e çuditshme, por mjekët i thanë se pasoja i kishte ardhur nga moslarja e duarve.

Ai shkoi te doktorri për shkak se nuk i ndalonin teshtimat dhe lotët.

Kur shkoi për vizitë, mjekët e shokuan me lajmin se ai do të mbetej i verbër përgjithmonë. /k.k/noa.al/