Transmetuar më 10-07-2017, 21:38

Georgina Rodriguez, e dashura e yllit portugez të futbollit, Cristiano Ronaldo së shpejti pritet të bëhet nënë.

Ajo është në muajin e pestë të shtatzënisë, e megjithatë fiziku i saj vijon të jetë ende në formë spektakolare.

Ajo pritet të sjellë në tetor vajzën e saj të parë dhe pritet të bëjë baba Cristiano Ronaldon për herë të katërt.

Para pak javësh ylli i Real Madridit u bë baba i binjakëve Eva dhe Mateo, ndërsa ka edhe një djalë 7-vjeçar.

Georgina Rodriguez është fotografuar në Ibiza por ajo është vërtetë në formë perfekte duke qenë se është në muajin e pestë të shtatzëzanisë.