Transmetuar më 18-05-2017, 17:30

Një shaka e tmerrshme, ku viktimë është një vajzë. Një kamerë e vendosur në një tualet publik tregon një vajzë të frikësuar, pasi pa të dilte nga një tjetër gropë një kokë.

Vajza terrorizohet dhe në gjendje shoku del e zhveshur nga tualeti. Skena po bën xhiron e botës, ku jo pak komentues e kanë cilësuar si një shaka pa kripë. /a.y/noa.al