Transmetuar më 20-04-2017, 11:04

Gjithçka po ecte në normalitet në një ndeshje tenisi, në Florida, kur papritur u ndërpre në mes për shkak të zhurmave të një çifti, të cilët ishin duke bërë seks. Sportisti Tiafoe, ishte duke kryer shërbimin e radhës, por shtangu teksa dëgjoi zhurmat dhe filloi të qeshë.

Edhe komentatori i ndeshjes nuk i kurseu notat e humorit. /k.k/noa.al/