Transmetuar më 09-04-2017, 19:35

Këngëtarja dhe moderatorja, Rozana Radi, nu pajtohet dot me ikjen e parakohshme të xhaxhait të saj, ikonës së muzikës shqiptare, Françesk Radi.

Ajo ka shkuar në studion e tij muzikore dhe ka publikuar një fotografi.

“Mikrofoni i studios tende”-shkruan Rozana krahas fotos së publikuar në Instagram.

Françesk Radi u nda nga jeta para disa ditësh pas një hemorragjie cerebrale.

Ikja e Françeskut ka pikëlluar familjarë, të afërm, miq dhe fansa të tij.