Transmetuar më 20-03-2017, 09:08

Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin Kastriot Pepkolaj, 49 vjeç, banues në Durrës.

Sipas bluve të qytetit bregdetar, Pepkolaj ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij 47 vjeccare, me inicialet P.P. Materialet I kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme për veprën penale"Dhunë në familje”, parashikuar në nenin 130/a/4 të Kodit Penal.