Transmetuar më 15-03-2017, 20:31

Një roje sigurie në një bankë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës është kthyer në një hero për punonjësit të cilët u hasën nën kërcënimin e një personi i cili kishte hyrë në bankë për të grabitur.

Në video shihet një djalë, i maskuar dhe me pistoletë teksa qëllon në ajër. Në këto moment vjen edhe kundërpërgjigjia e rojes së sigurisë dhe grabitësi dela jashtë me shpejtësi.  /k.k/noa.al