Transmetuar më 06-03-2017, 22:30

The JW Marriott Marquis, është hoteli më i lartë në botë dhendodhet në Dubai.

I vendosur në lartësi 355.35 metra mbi tokë, peisazhi nga ky hotel është fantastik ku mund të pushoni dhe përjetoni adrenalinë në të njëjtën kohë.

Hoteli ka 1,608 dhoma me një hapësirë prej 8000 metër katror, 18 markete dhe 29 restorante brenda.

Hidhini një sy videos për të parë se si duket brenda dhe cila është pamja nga ky hotel super-luksoz.