Transmetuar më 28-01-2017, 18:12

Mohammed Abad nga Britania e Madhe, ka hyrë në histori si njeriu i parë që ka një penis artificial, ndërsa ai së fundmi ka marrë një ofertë nga një kompani për tu bërë aktor i filmave për të rritur.

Kompania e filmave për të rritur “BangBros”, i ka ofruar atij një marrëveshje 1 milionë dollarë për të punuar si aktor i filmave me pullë të kuqe.

Mohammed Abad ka marrë vëmendjen e mediave pasi u pajis me një penis artificial, (operacion që i kushtoi rreth 70.000 paund) pas një aksidenti që pësoi kur ishte fëmijë.

Abad nga Edinburgu i Skocisë është 44 vjeç dhe menaxher i një supermarketi, ndërsa ai tregon se ka marrë oferta të shumta nga femra që kërkojnë të provojnë penisin e tij artificial.