Transmetuar më 12-01-2017, 00:02

Pamjet e mëposhtme na vijnë nga Kina dhe shfaqin momentin kur një burrë në zemërim e sipër, i ka vënë flakën flokëvë të gruas pak minuta pasi ishin divorcuar.

Ky veprim ka shokuar kalimtarët të cilët janë përpjekur të shuajnë flakët mbi flokët e gruas në mënyrë ta ndryshme.

Në një moment një person ka marrë aparatin për fikjen e zjarrit, çka ka shmangur një rast fatal.

Pamjet janë kapur nga kamerat e sigurisë dhe më pas janë publikuar në rrjetet sociale./noa.al/

Më poshtë keni videon: