Nuk përmbahet Land Rover, koncepton super-automjetin e ri |FOTO
Transmetuar më 14-10-2016, 00:23

Me sa duket edhe Land Rover e ka ndjerë konkurencën e markave të njohura të automjeteve dhe ka vendosur të prodhojë një super-makinë.

Land Rover është një markë mjaftë e njohur për mjetet e saj të fuqishme në rrugë të vështira dhe në dukje shumë tërheqëse.

Më poshtë po ju prezantojmë disa fotografi që paraqesin konceptin e veturës së re.

Shikoni fotot: /a.k/noa.al/

Loading...