Njihuni me BMW Seria 5 |FOTO
Transmetuar më 28-09-2016, 00:54

Marka e njohur e automjeteve BMË pritet të jetë konkurrente me modelet e saj të së ardhmes.

BMË Seria 5 ka karakteristika të ngjashme me modelin S, por do të jetë diçka më e veçantë.

Ajo vjen me një motor 2.0 turbocharged me 4 cilindra.

Lista e varianteve përfshin 530i, 530i Xdrive, 540i, dhe 540i Xdrive ndërsa për 550i ende nuk dihet asgjë e sigurtë.

Loading...