Transmetuar më 26-06-2022, 15:00

Dasëm në PS. Edhe pse është baba i tre fëmijëve, një djali dhe dy vajzave, duket se deputeti socialist Arben Pëllumbi dhe bashkëshortja kanë ripërsëritur ceremoninë e martesës.

Sëashku me bashkëshorten dhe fëmijët ata shihen teksa kërcejnë nën ritmet e muzikës së këngëtarëve Klajdi Haruni, Bruno dhe Flori Mumajesi.

Ceremonia është zhvilluar në një resort në jug të vendit, ndërsa bashkëshortja e deputetit ka veshur një fustan të bardhë dhe shfaqet mjaft mahnitëse.

Arben Pëllumbi është Sekretar Organizativ në PS.

View this post on Instagram

A post shared by Teuta🌺 (@teadupi)