Transmetuar më 28-05-2022, 17:19

Horoskopi nga Branko për Dashin, përkthyer ekskluzivisht nga noa.al: Epo, keni shumë projekte dhe tani duhet të vazhdoni në këtë rrugë. Jeni në humor të mirë, dini të përqendroheni dhe së shpejti do të vijnë lajme të mira dhe kënaqësi e paparë. Yjet janë me ju!

Horoskopi Branko, Demi: Mundohuni të reflektoni, të sqaroni disa çështje të pazgjidhura dhe të bisedoni me njerëzit që doni. Gjithçka do të shkojë mirë, duhet të përfitoni nga ky moment që do të bëhet magjik.

Horoskopi Branko Binjakët: Kujdes sepse zgjedhjet e së tashmes do të jenë thelbësore për të ardhmen, ndaj mendoni me kujdes se si të hidhni hapat që ndërmerrni. Kjo ditë e diel 29 është thelbësore, përpiquni të shfrytëzoni të gjitha mundësitë!

Horoskopi i Gaforres Branko: Kjo e diel do të shkojë më mirë nëse e rrethoni veten me shumë miq, sepse miqësia është thelbësore për përmbushjen tuaj personale dhe profesionale. Po sikur t’i thuash vetes hajt të bëhemi bashkë dhe të falënderosh ata që të kanë bërë mirë apo edhe thjesht janë sjellë mirë me ty?

Horoskopi Branko, Luani: E diela e surprizave, lajmeve, qetësisë dhe paqes me njerëzit që doni. Tani jeni të qetë, jeni të lumtur dhe po ndryshoni pikëpamjet tuaja për çështje që dukeshin deri dje të pakapërcyeshme!

Horoskopi i Virgjëreshës Branko: Këtë të diel 29 do të vini në dyshim veten, por nuk duhet të keni frikë nga asgjë: e dini kush jeni, çfarë vleni dhe bëni shumë mirë të thoni gjithmonë atë që mendoni. Hajde, me kokën lart!

Horoskopi i Peshores Branko: Jeni të sinqertë, besnikë, të ndershëm dhe nuk keni ndërmend të mbani maskë. Ky është një virtyt, ndonjëherë ju kthehet kundër, por keni të drejtë të qëndroni ashtu siç jeni, të vendosur në idetë tuaja!

Horoskopi Branko Akrepi: Këtë të diel do të jeni objektiv, kërkoni qartësi, por dëshironi të jeni edhe me këmbët në tokë. Më mirë të shmangni debatet dhe çmenduritë, po për të shtyrë apo zvarritur gjithçka, a ia vlen?

Horoskopi i Shigjetarit Branko: Lajm i mirë për dashurinë sepse më në fund gjithçka është drejt zgjidhjes: pasioni po kthehet. Ashtu si dhe dëshira për t’u rikthyer në lojë dhe për të takuar personin që mendoni se është i duhuri për ju!

Horoskopi Branko Bricjapi: Këtë të diel jeni pak nervozë, nuk e dini se çfarë ju shqetëson. Jeni të sigurt se është kaq e rëndësishme dhe ia vlen të përjetosh kaq stres? Ndoshta jeni vetëm ju që shihni të zezën, por duhet të vazhdoni dhe të ngriheni vetë!

Horoskopi i Ujorit Branko: Këtë të diel 29 jeni të qetë, dini t’i tregoni me realizëm emocionet tuaja karshi të gjithëve. Ky është një hap i madh për ju, sepse më në fund po ndjeheni të çlirët.

Horoskopi i Peshqve Branko: Tani ndjeni nevojën, më shumë se kurrë, të shkëputeni, të largoheni nga përditshmëria. Mundohuni të merrni kohë, të relaksoheni dhe të dëgjoni më shumë trupin tuaj. Ju duhet vërtet! /noa.al

HOROSKOPI DHE SHUMË TË TJERA