Transmetuar më 01-05-2022, 16:51

Tiranë- Janë rikthyen sërish reshjet e shiut madje në disa zona në formë rrebeshi.

Një furtunë shiu është shndërruar në një stuhi breshëri në kryeqytet.

Një sasi e madhe breshëri ka përfshirë kryeqytetin dhe malin e Dajtit.

Reshjet e dendura të shiut kanë sjellë probleme në lidhje me lëvizjen e njerëzve dhe automjeteve ku disa rrugë janë përmbytur. noa.al