Transmetuar më 19-02-2022, 07:54

A ishte një frastësi? Gjithsesi në rrjete ka tërhequr vëmendjen një detaj. Ai i veshjes së nënës së Donald Veshajt.

Ngjashmëria e fustanit të saj me të moderatores, Bora Zemani.

Donaldi pati një surprizë në pallatin e Kongreseve me nënën e tij duke dhuruar mjaft emocione.

I ftuar ishte dhe këngëtari Alban Skënderaj i cili këndoi për ta.

Mamaja: Më ke bërë shumë krenare për mënyrën se si je, edukatën shpirtin tënd. Donaldi: Nuk e prisja këtë surprizë, faleminderit shumë. Jam pa fjalë.