Transmetuar më 18-08-2018, 19:40

Njihuni me horoskopin e fundjavës sipas astrologes Meri Shehu.

Dashi: duhet te gjej rrugen e vlerave ne familje dhe pas kesaj te drejtohet ne nje qellim me te larte karriere apo per te tjeret.

Demi: duhet te plotesoj disa kushte ne arsimimin dhe edukimin e vet perpara se te kaloj ne nje faze tjeter me te rendesishme.

Binjaket: duhet te qetesojne kerkesat e tyre ekonomike duke bere levizje tte nevojshme dhe jo shperdorime pasi vjen nje moment me i veshtire.

Gaforrja: duhet te gjej driten e humbur brenda vetes dhe me pas te kete kurajo te mbeshtese idte e veta dhe te perballet ndaj antagonizmit.

Luani: do kete mundesi te rikuperoj traumat dhe plaget e se kaluares duke u ringjallur per nje perballje dhe ecuri me energjike ne jeten e përditshme.

Virgjeresha: duhet te bashkoj forcat dhe inteligjencen me njerzit qe e perkrahin dhe kane te njetin qellim duke eleminuar varesine nga nje ves apo nje njeri.

Peshorja: do shkeputet nga interesat e vogla dhe personale per te dhene me shume besim kurajo dhe ndihme ndaj atyre qe kane nevoje.

Akrepi: do gjej terapi dhe sherim nga mbushja shpirterore dhe kontakti me njerez qe i hapi hapesira dhe i tregojne rrugen e zhvillimit.

Shigjetari: ne luften per te fituar duhet te kuptoj ate qe ka si pasuri si energji dhe si mundesi Prandaj te vleresoj cdo gje qe ka.

Bricjapi: duhet te gjej rrugen e bashkepunimit dhe te drites pasi syte ja ka erresuar inati hakmarrja dhe antagonizmi.

Ujori: do kuptoj qe duhet te ndahet nga problemet dhe energjite negative dhe gjithmone i jepet mundesia e nje ndryshimi te madh.

Peshqit: mund te afrohen dhe te jetojne me njeriun e dashur pasionin errotizmin dhe kete ta bejne per vete dhe jo per te tjeret.