Transmetuar më 13-09-2017, 16:58
Publicitet

Moderatorja Jonida Vokshi, është cilësuar si një prej femrave më të bukura shqiptare.

Me tipare të plota dhe natyrale, Jonida bie gjithmonë në sy.

Por ndërsa jemi mësuar ta shohim gjithmonë të lyer, kësaj radhe ajo ka vendosur të shfaqet ndryshe.

Jonida ka publikuar në Instagram, një fotografi në versionin ujë dhe sapun, duke befasuar me bukurinë natyrale që shfaq.

“E bllokuar në trafik”, shkruan Jonida, e cila në fotografinë selfie duket vërtetë perfekte. /a.y/noa.al