Transmetuar më 13-06-2017, 13:22
Publicitet

Marina dhe Getoar, janë përfshirë në një aksident rrugor në Tiranë. Ngjarja ndodhi një natë më parë, në zonën e “Pallatit me shigjeta” teksa reperi dhe moderatorja po udhëtonin me makinën e tyre Audi. Menjëherë në vendngjarje kanë mbëritur edhe forcat e policisë.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti, por për fat të mirë nuk ka patur pasoja.

Kujtojmë që edhe më parë çifti ka pasur një tjetër incident me makinë.