Transmetuar më 17-05-2017, 10:59
Publicitet

Këngëtarja Anjeza Branka është në formën e saj më të mirë trupore. Krenare për trupin e saj, ajo nuk ngurron të ekspozojë hiret në rrjetet sociale.

Mëngjesin e sotëm ajo ka publikuar një fotografi me bikini në Instagram ku shfaq një trup bishë, tejet të tonifikuar dhe sensual.

“Mirëmëngjes”, shkruan Anjeza, duke e bërë zgjimin e ndjekësve të saj në rrjetin social mjaft provokues.

Anjeza është nënë e një djali 10 vjeç dhe pavarësisht kalimit të viteve, vijon të jetë super në formë. /a.y/noa.al