Transmetuar më 17-05-2017, 10:37
Publicitet

Ata fituan famë si pjesë e grupit të humorit “The SHBLSH” dhe pavarësisht kalimit të viteve dhe punës në ekrane të ndryshme, vijojnë të jenë shokë të mirë.

Aktori i humorit Julian Deda është kthyer pas në kohë kur ai dhe Ermal Mamaqi ishin pjesë e “Portokalli”.

Ai ka publikuar sot një fotografi në Instagram, ku shkruan, “Shikoni pak sa i qeshur ka qenë Ermali ditën e parë të martesës.” /a.y/noa.al