Transmetuar më 18-04-2017, 08:29
Publicitet

Dy vajza në anë të një rruge argëtohej dhe bëjnë një filmim me smartphone, ndërkohë që kërcejnë dhe provokojnë drejtuesit e mjeteve. Njëra prej tyre befas nis të kërcejë twerking, duke tundur të pasmet.

Por papritur kur sheh që po afroheshin një makinë dhe një motor, vajza vendos të afrohej më shumë në rrugë, për të rënë edhe më në sy.

Drejtuesi i automjetit siç mund të shihni në videon që noa.al sjell më postë hutohet dhe përplas motorin. Pavarësisht kësaj celulari vijon të filmojë, ku drejtuesi i motorit shihet i aksidentuar në tokë.

Fatmirësisht ai i’a doli të mbijetojë, ndonëse me fraktura të shumta. Gjithë ngjarja e provokuar nga mendjelehtësia e dy vajzave u shënua fundjavën e kaluar në Kharkiv të Ukrainës. /a.y/noa.al