Transmetuar më 17-04-2017, 13:25
Publicitet

Testoni sërish shikimin me efektet optike të karikaturistit hungarez Gergely Dudas, i njohur ndryshe si Dudolf, i cili publikon vazhdimisht në rrjetet sociale pamje të skicuara prej tij, për të testuar shikimin.

Në karikaturën më poshtë e publikuar me rastin e Pashkëve, fshihet një vezë mes lepujve dhe tulipanëve. A e gjeni dot se ku ndodhet? Nëse jo shfletoni fotografitë dhe gjeni përgjigjen. /a.y/noa.al