Transmetuar më 12-03-2017, 20:06
Publicitet

Real Madrid dhe Real Betis do të përballen sonte në orën 20:45, në stadiumin “Santiago Bernabeu”.

Madrilenët do të kërkojnë të shfrytëzojnë gabimin e Barcelonës, për të marrë kreun në La Liga.

Barcelna pësoi humbje kundër Deportivo La Coruna me rezultatin 1-2.

Formacionet zyrtare:

Real Madrid: Navas; Carvajal, Ramos, Nacho, Marcelo; Rodriguez, Kroos, Modric; Isco, Morata, Ronaldo.

Real Betis: Adán; Piccini, Mandi, Pezzella, Tosca, Durmisi; Pardo, Brasanac, Ceballos; Sanabria, Castro./a.k/noa.al/