Transmetuar më 04-03-2024, 18:15

GREQI- Janë zbuluar emrat e 6 personave bashkëpunues të shqiptarit Olti Dulçe që shisnin drogë në burgun e Trikallas.

Olti Dulçe ia kishte arritur të bënte bashëpunëtor një grek ku ai shfrytëzonte familjarë të tij për të sjellë drogën të fshehur në çanta e më pas i’a jepte Dulçes.

Nga bashkëpunëtorët 5 pesona janë grekë dhe një vjazë shqiptare.Emrat e tyre janë i burgosuri Ipokratis Kouluris, 44 vjec, Olga Koulouri, 64 vjec, Eli Koulouri, 41 vjec, Nikolaos Ntats, 50 vjec, Odhiseas Mpakosglou, 29 vjec dhe shqiptarja Doriana Aliu, 33 vjece.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd