Transmetuar më 03-03-2024, 20:01

Lushnje- Një endacak është përplasur nga një automjet ditën e sotme në aksin rrugor Grabian- Tre urat.

Mësohet se automjeti u largua nga vendngjarja dhe autori nuk është bërë ende i ditur.

Endacaku 60-vjeçar me inicialet F.M mësohet të jetë nën kujdesin e mjekëve në spitalin e Lushnjes dhe jashtë rrezikut për jetën.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd