Transmetuar më 03-03-2024, 17:41

Një aksident i frikshëm ka ndodhur këtë pasdite në lagjen Gurra në Lezhë ku janë përplasur me njëra tjetren 4 automjete.

Dy persona kanë marrë lëndime dhe janë dërguar për ndihmë mjekësore në spital.

Mësohet se përplasja ka qenë e fortë, dhe një nga makinat dyshohet se është përplasur dhe me një pemë e cila është shkulur.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd