Transmetuar më 03-03-2024, 16:47

Ndarja e Sarës dhe Ledrit ka qenë padiskutim një ndër ngjarjet më të diskutuara vitin e kaluar.

Pavarësisht se dyshja e njohur ende nuk ka dalë në një deklaratë publike për të konfirmuar ndarjen e shumëpërfolur, Sara dhe Ledri në një mënyrë indirekte e kanë treguar që lidhje e tyre ka marrë fund.

Në një intervistë të dhënë së fundmi, Xheraldina Vula, e cila është nëna e reperit të njohur, nuk ka preferuar të flasë për ndarjen e çiftit por ajo ka preferuar thjesht të tregojë që marrëdhënia e saj me Sarën vazhdon të jetë mirë.

E pyetur se si është marrëdhënie me ish-partneren e djalit të saj, Xheraldina nuk ka preferuar të japë një përgjigje të drejtpërdrejtë por thjesht ka thënë:

“Unë i kam punët me të gjithë mirë”.

Kujtojmë që Sara ka patur gjithmonë një marrëdhënie të mrekullueshme me familjen e Ledrit. Madje në finalen e “Dancing ëith the Stars”, ku ajo u shpall fituese, Sara preferoi që në një kërcim special të ftonte babain e Ledrit dhe jo babain e saj, duke treguar qartë marrëdhënien e bukur që kishin mes tyre.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd