Transmetuar më 02-03-2024, 23:28

“Prime-n” e kaluar, moderatori i spektaklit televiziv “BBVA3”, Ledion Liço paralajmëroi se do të kishte dy hyrje të reja.

Banori i ri sapo është prezantuar dhe është një personazh i njohur nga po i njëjti format.

Ai është Liam Mandiaro, i cili ka qenë në një edicion me Gracianon.

“Jeta më ka bërë të luftoj. Unë e marr frikën aty brenda”, ishin fjalët e Liamit përpara hyrjes së tij në shtëpi.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd