Transmetuar më 02-03-2024, 23:27

Shumë banorë të tjerë të shtëpisë së “BBV3” janë përfshirë në debatin mes Rikes dhe Meritonit.

Ndër to ishte edhe Fatjoni i cili u nervozua dhe mendoi se opinionistët po mbronin Meritonin

“Unë i kam parë të gjitha situatat, prandaj mërzitem. Po përpiqeni ta nxirrni mirë Meritonin”, tha ai.

Ledioni nga ana tjetër u përpoq që ta qetësonte duke i thënë se televotimi u mbyll pasi u sqarua debati mes tyre.

Fatjoni: E mbyllët tani që mos merreshin për bazë fjalët e mia.”

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd