Transmetuar më 01-03-2024, 13:19

Egla Ceno, Bardhi Idrizi dhe Sara Gjordeni kanë diskutuar dje rreth raportit mes Silvi Topallit dhe Erjola Doçit.

Aktorja e njohur tregon se ai i ka thënë se ka një pëlqim për moderatoren, por do t’ia lërë kohë.

Nga ana tjetër, Egla u thotë Bardhit dhe Sarës dhe edhe ajo do “burrë në shtëpi”.

Pjesë nga biseda:

Egla: I thashë të pëlqen vërtetë Erjola? Po tha, avash-avash ta shohim si do ecë.

Bardhi: Ishalla e kanë qëllimin e pastër dhe bëhen bashkë nëse është e vërtetë.

Egla: Dua edhe unë një burrë këtu.

Sara: Egla si e do?

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd