Transmetuar më 01-03-2024, 11:30

Mëngjesin e sotëm, një aksident automobilistik ka ndodhur në zonën e “Bryllit” në Tiranë, ku dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin.

Përplasja ka qenë e fortë dhe kjo duket edhe nga pamjet, ku automjetet janë dëmtuar rëndë.

Njëra prej automjeteve, tip Benz, ka përfunduar mbi trotuar dhe është përplasur me një pemë.

Nga aksidenti kanë pësuar lëndime të lehta drejtuesit e mjeteve.

Ndërkohë, policia ka nisur hetimet për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd