Transmetuar më 01-03-2024, 10:28

TIRANË- Një tjetër aksident ka ndodhur në Tiranë mëngjesin e sotëm, ku një motor është përplasur me një automjet.

Si pasojë e përplasjes, drejtuesi i motorit është plagosur dhe është dërguar në spital për ndihmë të mëtejshme mjekësore.

Ende nuk dihet gjendja e tij shëndetësore, ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd