Transmetuar më 29-02-2024, 23:10

Ka agravuar në ofendime dhe tensione debati mes Eglës dhe Ledjonës, teksa kjo e fundit në një moment i ka tërhequr batanijen.

Të dyja banoret e Big Brother VIP nuk kanë kursyer aspak ofendimet, të cilat e rënduan më tepër situatën.

Egla: E degjenerume. M’u zhduk, je zero me xhufkë. Ti je një budallaqe.

Ledjona: E degjeneruar je ti. Ke treguar çdo fytyrë tënden.

Egla: Unë nuk merrem më me ty, ma shpif.

Ledjona: Mos ma hidh mua ashtu. Këtë mua jo në fytyrë, o femër e poshtër.

Egla: Ai gjesti është dhunë. Ti je e pafytyrë.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd