Transmetuar më 29-02-2024, 20:59

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Debatet mes Ilnisës dhe Erjolës kanë qenë të shumta e ditën e sotme një veprim i Erjolës ka ndezur gjakrat përsëri. Sot ajo po gatuan një hallvë, e quajtur “Hallva e vdekjes për çiftin Ilnisa-Meriton”, që sigurisht nuk ka munguar nga komentet dhe batutat e banorëve të tjerë. Kjo e ka prekur shumë Ilnisën, e cila e quajti të shëmtuar që t’i urosh dikujt vdekjen.

Ilnisa: Më bëri dhe hallvën mua më pqleu me thënë të drejtë

Meritoni: Për ne është kur shpëton dikush nga e keqe. Është e tmerrshme me e përdor kshu.

Julia: jam shumë e mërzitur më ketë muhabetin e hallvës

Ilnisa: Më vdiq mua pra, doli vet keq

Heidi: Si ka abuzuar?

Ilnisa: U afrua me mua duke u tallur, e kupton? Doli vetë shëmtuar. Sa e shëmtuar. Megjithatë mua më pëlqen shumë hallva. Do që të shpëtojë të shtunën, renditi gjëra që në fakt asnjëra nuk është e vërtetë. SI mund të shfrytëzojë njeriu…. T’i urosh dikush vdekjen është e tepërt, ishte shumë e tepruar…

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd