Transmetuar më 28-02-2024, 17:48

Ilnisa dhe Saraj Karaj që prej mbrëmjes së djeshme në “Prime” të Big Brother VIP, janë përplasur me debate dhe ofendime ndaj njëra tjetrës.

Sara Karaj e akuzon se Ilnisën se po e përdor atë për të luajtur “kartën” e xhelozisë me Meritonin. Një nga përplasjet e ditës së sotme ishte edhe se sipas Sarës, Ilnisa i ka përmendur Dubain në mënyrë provokuese.

Sara: Të kesh turp, nuk më djeg mua se e kam një fytyrë që e ruaj, por ty të vijë turp që më përmend mua Dubain. Se të gjithë e kanë kuptuar se si e the ti.

Ilnisa: Seriozisht?

Sara: Turp të të vijë. ti nuk ke një shoqe reale në shtëpi. Veprat tregojnë për ty. Flet për femrat në Dubai, ke shumë fytyrë ti..

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd