Transmetuar më 28-02-2024, 12:52

Debatet e shumta të ndodhura në shtëpinë më të famshme në Shqipëri kanë qenë në qendër të vëmendjes gjatë spektaklit të mbrëmjes së djeshme në “Big Brother VIP 3”.

Një debat që solli mjaft ‘zhurmë’ në shtëpi ishte ai i lidhur me trekëndëshin Ilnisa-Meriton-Sara Karaj.

Pas përfundimit të Prime-t, të gjithë banorët janë mbledhur rreth tryezës për të darkuar. E Sigurisht nuk kanë munguar as diskutimet e shumta.

Edhe Ilnisa dhe Meritoni kanë biseduar me njëri-tjetrin rreth gjërave që ndodhën gjatë spektaklit.

Ka qenë Mjekiqi ai i cili e ka ‘këshilluar’ Agollin që të mos përdori dashurinë në gjëra që asaj nuk i takojnë!

Pjesë nga biseda:

Meritoni: Mos përdor dashurinë për gjëra që s’të takojnë!

Ilnisa: Arrite e the dhe këtë?

Meritoni: Që s’të takojnë! Se s’bën!

Siç duket ky debat ka të bëjë me dy prej vajzave brenda shtëpisë që Meritoni i është shprehur Ilnisës që të mos i ‘prekë’.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd