Transmetuar më 28-02-2024, 00:10

Sara, Gazi, Juli dhe Egla ishin në nominim këtë javë.

Juli dhe Egla arritën t’i shpëtonin të parët eliminimit dhe në fund mbetën Sara me Gazin.

Banori me më pak vota është Gazi, i cili largohet sonte nga shtëpia.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd