Transmetuar më 27-02-2024, 15:14

Silvi Fort u shpreh para hyrjes në “Big Brother VIP” se ka patur flirte me Sarën.

Mes mëdyshjes së publikut dhe jo vetëm për vërtetësinë e fjalëve të tij, ai shtoi më tej se shumë shpejt do të dalin edhe fotot e tij pranë Sarës.

E duket se Silvi ka të drejtë pasi në redaksinë tonë ka ardhur një foto ku dyshja shihen afër njëri-tjetrit.

Pritet të shihet nëse njohja e Sarës me Silvin do të preket në Prime sonte.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd