Transmetuar më 27-02-2024, 13:31

Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli janë dy banorë të shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP 3”, të cilët kanë krijuar një romancë.

Edhe pse çifti ka patur ‘ulje dhe ngritje’ në marrëdhënie, sidomos kohëve të fundit që pjesë e shtëpisë është bërë dhe një banore e re, Sara Karaj, mbrëmjen e djeshme dyshja është shfaqur në momente romantike me njëri-tjetrin.

Teksa përqafohen dhe puthen në shtrat, Ilnisa e quan Meritonin ‘dashuria e jetës sime.’

“Si ka mundësi që ti je dashuria e jetës sime, si ka mundësi? Që më acaron nervat dhe dalin gjithmonë llafet e mia o zot i madh!”- u shpreh Ilnisa.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd