Transmetuar më 26-02-2024, 21:56

Lajmi për ndarjen e Xhensilës dhe Besit ka marrë gjithë vëmendjen e publikut dhe mediave rozë, ndërsa qarkullojnë shumë thashetheme për ndarjen e tyre nga tradhëtia deri te ndarja si manovër për të shpëtuar pasurinë.

Këtë të fundit e përforcoi si teori avokatja Nexhi Beqiri e ftuar në “Pasditja ime në RTSh” me Gerta Gixharin.

Lidhur me gjithë këto aludime, ka reaguar avokati dhe ish-minstri i Drejtësisë, Ylli Manjani, i cili përmes një statusi shprehet i ‘neveritur’ nga gjithë kjo histori që po qarkullon prej ditësh tashmë në media si dhe për deklaratën e avokates Beqiri.

Reagimi i plotë i Ylli Manjanit:

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd