Transmetuar më 26-01-2024, 08:37

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjermani, ku tre persona janë vrarë në lagjen në Montabaur, përfshirë dhe një fëmijë.

Policia gjermane, ka njoftuar se i dyshuari kishte plagë të rënda, në momentin kur njësitë speciale kanë hyrë në shtëpi.

Policia ka sqaruar se vrasjet, kanë ndodhur pas disa mosmarrëveshjeve familjare.

Detaje të tjera të vrasjeve, nuk janë ofruar nga policia.

Hetimet janë duke u kryer nga prokuroria publike dhe departamenti i krimeve në policinë gjermane.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd