Transmetuar më 09-01-2024, 21:10

Kjo është një histori prekëse.

Në moshën 87-vjeçare kanë ndërruar jetë një çift nga Lamia në Greqi.

Ashtu siç kishin jetuar për dekada, duke ndërtuar një familje të bukur me dy fëmijë dhe duke parë nipërit e mbesat të rriteshin.

Pavarësisht problemeve të rënda shëndetësore që hasën për shkak të moshës së shtyrë, ata kishin njëri-tjetrin dhe djalin e tyre që jetonte me ta.

Të shtunën e kaluar, më 6 janar, bashkëshortja ka ndërruar jetë. Dhimbja e ndarjes duket se ka qenë e padurueshme për bashkëshortin e saj në të njëjtën moshë, i cili dha frymën e fundit të hënën e 8 janarit.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd