Transmetuar më 07-05-2023, 20:57

Moderatorja Alketa Vejsiu nuk po kalon një periudhë të mirë. Moderatorja ka postuar në rrjetin e saj social një foto, ku shihet se ndodhet brenda spitalit. Duke mos treguar se kush është i shtrirë në spital, ndonjë familjar, i afërm apo vetë ajo për kontrolle, Alketa përcjell një mesazh.

”Jeta është një marrëveshje gëzimi dhe dhimbjeje, mrekullie dhe të qeshurash dhe lotët. Dhe dashuri. Të gjithë e kalojmë këtë”.