Transmetuar më 29-09-2022, 10:02

A po kalojnë Victoria dhe David Beckham një kohë krize? Pas lamtumirës së Francesco Tottit dhe Ilary Blasi, Gerard Pique dhe Shakira, Wanda Nara dhe Mauro Icardi, shqetësim të madh ka edhe për çiftin e famshëm yjor anglez.

Për të ushqyer shqetësimin e fansave duket se ka shërbyer një postim i fundit në Instagram i ish-këngëtares së "Spice Girl", ku nuk shihet më një nga tatuazhet e saj, pikërisht ai ‘DB’, i bërë për të jetësuar të shoqin.

Thashetheme, të cilat megjithatë kontrastojnë me veprimet e fundit të të dyve, teksa David Beckham dhe Victoria janë parë duke ecur dorë për dore në një park publik në Londër.

Një burim pranë çiftit tha për "Tmz" se mes David dhe Victoria nuk ka probleme martesore.