Transmetuar më 28-07-2022, 19:13

TIRANË- Moderatorja dhe modelja Lei Kraja ka zbuluar shumë detaje lidhur me jetën e saj personale. Teksa po shijon pushimet verore, Lei vendosi që të bënte një intervistë virtuale me ndjekësit në Instagram.

Ajo është pyetur se nëse është penduar ndonjëherë për ‘one night stand’ dhe me përgjigjen e saj i ka habitur të gjjithë. Lei ka treguar se vetëm me dy të dashur që ka pasur ka shkuar deri në intimitet.

“Asnjëherë nuk kam pasur një ‘One night Stand’. Kam pasur vetëm dy të dashur që kam pasur intimitet. Unë nuk i gjykoj por më pëlqen të kem lidhje të gjata dashurie,”- shkruan Lei.