Transmetuar më 28-07-2022, 07:06

Horoskopi Paul Fox Dashi: Nuk do të jetë një ditë e lehtë për dashurinë. Nëse keni të bëni me një ish që mund t’ju ketë shkaktuar probleme në të kaluarën, qëndroni në gatishmëri dhe bëjini sytë katër. Uleni pak ritmin në punë, por mos e humbni shpresën për më mirë.

Horoskopi Paolo Fox Demi: Në dashuri, dëshironi të sfidoni marrëdhënien që po përjetoni, por pse doni ta bëni? Ndoshta thjesht për argëtim apo thjesht për inat? Mbrëmja duket të jetë e qetë, përpiquni të mos rrëmbeheni shumë nga emocionet.

Horoskopi i Binjakëve Paolo Fox: Mos e merrni gjithçka majë më majë dhe mos i përballoni çështjet në mënyrë të ekzagjeruar. Për çështje në vendin e punës shtyni negociatat për 24 orë. Kini më shumë kujdes se çfarë hani, ju shërben të jeni sa më të shëndetshëm.

Horoskopi i Gaforres Paolo Fox: Tani le të kalojmë te të lindurit në shenjën e Gaforres. Jeni të motivuar, gati për veprim ndërsa ecni drejt një të ardhmeje ndryshimi në aspektin e punës. Nga pikëpamja shëndetësore, jeni duke u rikuperuar, por mos qëndroni natën pa gjumë deri vonë.

Tani le të shohim se çfarë rezervon horoskopi i Paolo Fox për Luanin: Ju keni hënën në shenjën tuaj dhe dëshironi të hidheni pas dashurisë. Pra, çfarë prisni, përfshihuni! Një këshillë? Pushoni ca më shumë.

Horoskopi Paolo Fox Virgjëresha: Fundi i muajit është shumë më i mirë se fillimi, bravo. Favorizohen takimet mes ditës së sotme dhe nesër.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Një farë ankthi që bartni prej kohësh, së fundi po zhduket. Puna: Me afrimin e vitit në gjysmën e tij të dytë, gjendja juaj përmirësohet.

Horoskopi Paolo Fox Akrepi: Fundi i muajit duket interesant në dashuri, mund të fitoni në një sfidë dashurie. Përfitoni nga kjo ditë e enjte 28 për të rikuperuar energjitë tuaja.

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Hëna është në anën tuaj, një takim dashurie mund të funksionojë. Kujdes nga ndryshimet e papritura të temperaturës dhe goditjet nga nxehtësia. Një konfirmim në vendin e punës po shfaqet dhe ndiheni më të çlirët.

E mbyllim tani me tre shenjat e fundit të zodiakut. Këshilla me oroskopin e Paolo Fox për Bricjapin veçanërisht për çiftet që kohët e fundit u është dashur të shtrëngojnë rripat. Mos harroni të harmonizoni nevojat e ndryshme dhe përpiquni të jeni më praktikë.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Një ditë në të cilën mund të kapeni dhe për gjëra të vogla me partnerin/en. Duket sikur dikush po digjet nga dëshira që të merret me ju dhe të harxhojë kohën tuaj. Shtoji kësaj dhe ca dhimbje koke.

Horoskopi i Paolo Fox Peshqit: Kjo është një ditë e favorshme nëse duhet të flisni për dashurinë dhe nëse ka një problem të vogël mund ta kapërceni. Në punë jeni shumë të zënë ndaj organizohuni. Jeni gjithashtu të lodhur, do të duhej një gjumë i qetë. /noa.al