Transmetuar më 25-07-2022, 21:00

Horoskopi i Paolo Fox, Dashi: Më mirë të mos përballeni me problemet e zemrës këtë të martë, gjithashtu kini kujdes nga debatet. Në punë nuk jeni shumë të bindur: po sikur të gjesh një zgjidhje për t’i dhënë fund një mosmarrëveshjeje?

Horoskopi i Demit Paolo Fox: Diskutimet në dashuri, janë të mundshme këtë të martë dhe të mërkurën: përpiquni të mos e bëni veten dhe pse po ndizeni nga dëshita për debat. Në punë, ju duhet të veproni: nuk mund të uleni dhe të shikoni. Nuk duhet të keni frikë nga asgjë dhe mos harroni se dini gjithmonë të merrni përgjegjësi!

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Në dashuri përpiquni të sqaroni gjërat, qielli premton për mirë. Thjesht përpiquni të trajtoni një problem. Në punë, ndryshimet po vijnë: mundësitë janë në prag!

Horoskopi i Gaforres Paolo Fox: Mirë gjërat në dashuri: Hëna është në anën tuaj dhe tashmë po përballeni me shumë ndryshime në nivelin sentimental. Takimet janë të avantazhuara për beqarët. Në punë, favorizohen ata që janë të angazhuar profesionalisht, me surpriza në fundjavë!

Horoskopi i Paolo Fox Luani: Yjësia premton për mirë: favorizohen takimet, por nëse keni diskutuar me dikë përpiquni të sqaroheni. Në punë, koha juaj ka ardhur: tani do të mund të fitoni një sfidë!

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox: Në dashuri ka ardhur koha për të folur, për t’u sqaruar, por pa shumë polemika. Në punë ndryshimet po vijnë dhe fitoret janë në horizont!

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Në dashuri përpiquni të sqaroheni, por mos u tregoni shumë kritikë dhe të ashpër. Në punë, herët a vonë do të fitoni – të gjitha sakrificat do të shpërblehen!

Horoskopi Paolo Fox Akrepi: Diskutimet me partnerin janë në rrugën për t’u zgjidhur. Në punë, projekte të reja janë në rrugë e sipër: kreativiteti nuk mungon!

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Në dashuri përpiquni të sqaroni gjëra, deri në gusht mund të lindë një marrëdhënie e mirë dhe beqarët do të duhet të ecin përpara. Në punë, surpriza të mira: ka projekte, ka edhe risi!

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: Në dashuri përpiquni të sqaroni disa gjëra, veçanërisht nëse ju është dashur të përballeni me një krizë. Në punë ka nga ata që mund të mendojnë për një transferim!

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Jeni duke menduar për diçka tjetër dhe nuk jeni shumë të fokusuar te dashuria. Në punë diçka po ju nervozon, ndoshta një vonesë dhe një ndryshim. Mundohuni të qëndroni të qetë dhe të mos zemëroheni!

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox: Hëna është në anën tuaj, kështu që mund të flasim plot për dashurinë. Në punë, dikush më në fund do ta marrë parasysh idenë tuaj. Hajde, do të biesh në sy! /noa.al