Transmetuar më 30-05-2022, 20:58

Bëhet fjalë pë Dua Lipën. Kanë nisur në media thashethemet se ajo është në një lidhje dashurie me futbollistin Trent Alexander Arnold.

Shkak u bë kënga “One kiss” e Duas, të cilën tifozët e kanë kënduar para dhe pas çdo ndeshje dhe në çdo festim.

Por futbollisti i njohur ka realizuar një intervistë ku është pyetur nëse thashethemet se ai ishte në një lidhje me Dua Lipa dhe përgjigjia e tij ishte:

“Thashethemi më i çuditshëm që kam dëgjuar për veten ka qenë se kam qenë në lidhje me Dua Lipën. Madje, edhe mami më pyeti. Dhe i thashë: ‘Mami, unë qëndroj në shtëpi çdo ditë. Mendoj se do ta dije nëse po dilja me dikë dhe do ta dije me patjetër nëse do ishte ajo”, ka thënë futbollisti.