Transmetuar më 13-02-2022, 10:05

Presidenti Ilir Meta njihet si adhurues i natyrës.

Edhe këtë të dielë Meta ka zgjedhur që ta kalojë në ajër të pastër. Dhe si gjithnjë ai nuk ngurron të realizojë foto kudo ndodhet.

Përmes një mesazhi në rrjetin social ‘Facebook’, kreu i shtetit ka kujtuar festën e të dashuruarve, Shën Valentinin.

“Mimozat po çelin dhe Shën Valentini po afron. Pranvera nuk ndalet!”, shkruan Meta.